Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2007, 21:40   #63
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
Rhamona, jeśli tak według ciebie wygląda przejmowanie kontroli nad postacią gracza, to rzeczywiście zabij mi postać, bo odbierasz mi autentycznie ochotę na grę.
Nie zamierzam się tłumaczyć z tego, że mam koszmarne problemy z pisaniem postów, teraz już nie tylko ze względu na szaleństwo kompa, ale też ze względu na poważne problemy z wzrokiem.
Poinformowałam o tym fakcie wszystkich MG u jakich gram, i oni jakoś potrafili zrozumieć moją prośbę bez banalnych zagrywek w stylu: nie może, to jej problem, zabijmy postać.

Tylko mam pytanie jeszcze, na jakiej podstawie postać z siłą woli 8, ścieżką Lilith na 7, z taką a nie inną naturą i postawą i 10 Vinculum do kapłana zrobiłaby coś takiego?
Bo wybacz, ale bardzo mnie to interesuje.
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline