Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2013, 14:22   #3068
Glyswen
 
Glyswen's Avatar
 
Reputacja: 1 Glyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Sierak Zobacz post
Ponieważ głupi Sierak przypadkiem skasował sobie kartę, a dzisiaj od rana generalnie pisałem wprowadzenie do swojej sesji ;d. Więc się dołączę wieczorem albo jutro z rańca, chyba że po drodze trafię Miśka na GG to może moja karta ocalała na jego skrzynce ;p.
Ta. Dobry pomysł z tą kartą. "Muszę zrobić całą kartę od nowa, jaka szkoda... to ja tam miałem 6 poziomów w Inkantatriks, c'nie?" :]

I pamiętaj Sierak, wymedytuj same zmniejszenia i ładujemy całą drużynę do plecaczka. :]
Ej... A jakby tak zmniejszyć, schować w dupie ogra i niepostrzeżenie dostać się do giganciego obozu? Genialne. Kto na ochotnika?
 
Glyswen jest offline