Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2007, 09:30   #71
Tamriel
 
Tamriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Tamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputację
Obraz po walce:
Leży sześć ciał łowców, przykażdym można znaleźć, wcześniej opisane uzbrojenie, skórzane kurtki, wyszczerbione miecze, stare i cuchnące ubranie, sakwy w nich po 10zk ( w sumie 60zk ) i list gończy za starym krasnoludem. Za jego głowę wyznaczono 1000zk.

Nie opodal was pozstały cztery konie. Usiodłane, przy każdym z nich pozostał kołczan i plecak z zapasem żywnośc, oraz zwinięny z tyłu siodła koc. Napastnicy wjechali do miasta. Mijając się z Kidą i Alexem, którzy do was dołączyli. Nie wiecie co tak naprawdę się stało. Widzicie sześć trupów i ciężko rannego Murana.
Co teraz? Z jednej strony macie miasto wilka, a z drugiej las. Stary krasnolud spojrzał na Esquero. Co tu robi takie ścierwo jak ty łajdaku. Zaraz poczujesz siłę mojego młota! Spunął wprost w twarz mrocznego elfa. Znasz tego wymoczka? Zwrócił się do Murana w typowej khazaldzkiej mowie. Wyraźniej miał ochotę zabić elfa, jednak coś go powstrzymywało. W końcu było was siedmiu. Nie znał was na tyle. Jego mina dziwnie się skrzywiła widząc dwojego magów. Jeszcze brakowału tu czarusiów ....Tfu.. powiedział patrząc na Murana.Spłuną ponownie. Wyjął z plecaka bandaż i obwiną ranę Murana. Ucisnął powyżej rany, by zatrzymać dopływ krwii. Bracia powinni sobie pomagać, jednak hańbą jest zadawanie się z tymi istota dla prawdziwego zabójcy. Nie wiem jaki jest w tym Twój cel przyjacielu, jednak jest w was coś dziwnego, z czym nie chcę mieć do czynienia. Skończywszy opatrunek, zabrał swój ekwipunek i był gotowy do drogi. Zapewne się jeszcze spotkamy, jednak nie liczcie na moją łaskę jeśli znajdziemy się sam na sam. Nie będe miał wtedy litości. W innych okolicznościach zająłby się i wami, ale nie widzi mi się gnić w ludzkim wieziu i skończyk jak kundel. Burknął do reszty.
 
__________________
Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o! Giga Sureibu!
Tamriel jest offline