Wątek: [AMA]CyberCore
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2013, 22:52   #26
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
24.Marzec.2221
Gdzieś w Japonii.


¤!.%&."#!%
00:∞
Konspekt

Dziewczyna była pozbawiona wszelkiej orientacji.
Zapadła w sen, jednak znajdowała się tutaj. W konspekcie.
Unosiła się w mgle, jednak czuła się ciężko. Nie mogła się ruszyć ani nic powiedzieć.
Właściwie spała. Nie miała więc powodu.

Zobaczyła przed sobą mały barek. Odwrócony plecami barman polerował jakiś metalowy przedmiot. Przy ladzie leżał pijany Japończyk. Kogoś jej przypominał.
Pojawił się przy nim cień czyjejś sylwetki. Była to postać niesamowicie nieszczególna. Przynajmniej w tej, pozbawionej jakichkolwiek cech wersji.
- Nie wyglądasz najweselej. - zaczepiła Japończyka.
- To ty do mnie pisałeś...? - spytał. - Czego chciałeś?
Sylwetka wzruszyła ramionami. - Zobaczyć jak się masz.
- Już wiesz?
- Propo wiedzy...ponoć twoja jest wielka. Kiedykolwiek myślałeś o zastosowaniu jej...zamiast popadania w alkoholizm?
- Picie jest łatwiejsze. Zwłaszcza, że nie mam do tego głowy. I wtedy przynajmniej nie czuje, gdy ktoś chce mi wpierdolić.
Postać położyła rękę na ramieniu Japończyka.
- Jeżeli do mnie dołączysz, mógłbym ci pomóc z tymi ludźmi. Mógłbym ci pomóc z twoim małym marzeniem, którym dzieliłeś się na CyberChan.
Japończyk spojrzał na niego zaintrygowany, po czym obrócił się w stronę Nikity.
- ...Interesujące...Z tego co wiem, jesteś wpływowy... - przyjrzał się trzymanej przez siebie w rękach butelce, po czym upuścił ją na ziemię. - To nie tak, że mam jakieś lepsze opcje. Jak cię zwą?
- Oyabun.
Scena powoli rozwiała się, a Nikita zaczęła rozumieć czemu się tu znajduje. Powód był prosty: coś chciało, aby tą scenę zobaczyła.
Barman odwrócił się. Jak się okazało był to Gargulec, który polerował swoją kosę.
- Najpierw android...teraz zwykli ludzie. Intrygujące. - stwierdził.
Po chwili Nikita obudziła się.


24.Marzec.2221
Gdzieś pod Tokyo.

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=e2rte3QoSNM[/MEDIA]
 
Fiath jest offline