Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2007, 11:06   #66
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
przepraszam jeśli mogę dorzucić swoje trzy grosze. Proszę uspokójcie się troszkę. Rhamona, ja byłem przy sytuacji w której Lhianann, straciła soczewki - a jej aktualna sytuacja z kompem i syt materialna żę tak powiem nie pozwala jej na kontynuowanie sesji w regularnym tempie. Nie o to jednak się rozchodzi. Nie dało by sie wziąć ananke na autoipilota- jako NPC takiego przy nas zamiast w dość brutalny sposób ja odłączać. Nie wiem jak Esco - ale ja poznając De Brasco sądzę że on Ananke tak łatwo nie popuści i coś mi się widzi zę jej pozycja w sforze padła i niewiele z niej w ogóle będzie.
Wiem że Lhian lubi tą sesje i naprawdę chciała by w niej grać , nie do końca rozumiem aż taką ostrą tutaj argumentacje i problemy z tym wszystkim.
Oczywiście Wola MG jest pierwszą po bogu :P ale nie wydaje mi się by Lhian tu miała bezpodstawne pretensje skoro nagle z jej postaci robi się coś odwrotnego
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline