Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2013, 15:09   #28
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Wspomnienia wracały, ale nie zmieniło to nastawienia Kaizera do przybysza. Spojrzał nań chłodno, W normalnych warunkach nadal usiłowałby go zabić, ale coś mu mówiło, że tym razem nie jest to dobry pomysł... na razie przynajmniej.
- Nie powinieneś wchodzić z nienackacdo pokoju gdzie przebywa uzbrojony mężczyzna W końcu trafisz na silniejszego. - odparł chłodno. Popatrzył na skrzydła . Starał się nie rozważać wszelkich implikacji tego, co go spotkało. Był prostym człowiekiem, który niewiele myślał o tych sprawach
- Ktoś musiał mieć zajebiste poczucie humoru doprowadzając do mojego przebudzenia. A może nie? W końcu struktury i sposób działania dosyć podobne... choć jeśli dobrze pamiętam, lepiej nie próbować obalać "dona"? - uśmiechnął się zimniej. Nie ufał temu osobnikowi, ale rozumiał, że tamten znajduje się wyżej w hierarhi od niego i przez jakiś czas będzie musiał go tolerować.
- Powiedz mi jak pozbyć się tych skrzydeł, bo rozumiem, że nie pokazujemy się w takim stroju na ulicy? I czy mógłbyś zaprowadzić mnie do "świątyni"?
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline