Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2013, 17:20   #15
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Highlander ma rację i dobrze prawi. Zawsze znajdzie się większa ryba.

Weźmy mój ulubiony przykład: One Piece. Czy Luffy jest potężny? Jak najbardziej. Ma na swoim koncie dużo osiągnięć, w tym pokonanie dwóch Schibukai. Czy to czyni go niepokonanym? Nie. W najmniejszym nawet stopniu.

To że mogę pokonać Robba Lucciego nie znaczy że mam dość siły by solować Akainu.

A nawet jeśli miałbym, to nie miałbym siły by solować Whitebearda. Albo Shanksa.

Co więcej, na ten przykład znów posłużę się przykładem Luffiego: Wszystkie jego walki z bossami do tej pory były walkami jeden na jednego. Część przegrał część wygrał. Dlaczego nie można by przyjąć takiego założenia dla sesji? Dlaczego gracze muszą być zmuszeni do zgrupowania się w drużynę, albo wykorzystywania NPCów? Dlaczego na ten przykład nie mógłbym zagrać Akainu na pełnej mocy, i dostawać solowych przeciwników dostosowanych do mojego poziomu? Albo nawet, dlaczego nie mogę grać solo? Taka opcja powinna być dla mnie możliwa, bo na chwilę obecną nie mogę zrobić postaci samotnika, gdyż MG powiedział właśnie że ZGINĘ jeśli nie będę mieć NPCów albo nie będę w drużynie.
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline