Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2013, 20:24   #19
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Co do większych zdolności nadal niezbyt to widzę... ale mogę się z tym zgodzić. Tylko pytanie: Na ile?
Nie chcę bogów! (w rozumieniu innej funkcji niż przeciwnicy) ;D
Powiedziałbym... Cztery zdolności, pięć umiejętności plus Ulti finishing move, jedna pasywna.

Cytat:
Co do samego samotnika. W mojej sesji jest to dozwolone. Tworzy mi to więcej roboty ale jest możliwe.
Ale co w tedy jeżeli każdy z graczy chciałby być takim samotnikiem?
Wtedy odpowiedź jest prosta.
-zmuszę ich by byli w drużynie (już kiedyś próbowałem za pomocą specjalnych obręczy)
-Pozwolę by grali swobodnie (lecz do tego potrzebował bym gotowego forum [a nie tylko jednego tematu na forum])
Jeden samotnik przejdzie tylko jaki jest sens grać samotnie.
Rozumiem odłączać się od drużyny w celu poszukiwań czegoś, ale ciągła gra samotnika mija się z celem. (choć jest ona prostsza w rozwoju historii)
Hmm. Z technicznego punktu widzenia potrzebujesz wystarczy ci jedno forum, plus Google Docs. Po prostu robisz osobne wątki dla graczy którzy akurat nie chcą pozostać z drużyną. Plus, wątek główny może przeplatać się z wątkami indywidualnymi. To by pozwoli ci tworzyć i rozwiązywać drużynę jak akurat byłoby ci to potrzebne.
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline