Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2013, 20:51   #8
JaTuTylkoNaChwilę
 
JaTuTylkoNaChwilę's Avatar
 
Reputacja: 1 JaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnie
Tak samo jak Yzurmir. Choć w sumie zbliżają się wakacje... Mógłbym próbować, czemu nie.

Nie czytałem wiele ze świata steampunka, choć sama koncepcja nie jest mi obca, wiem jak to wszystko wygląda i w wolnych chwilach lubię wpisać hasło "steampunk" w deviantarta. Skórzane meloniki i laserowe muszkiety są świetne

No i jak z magią. Ta znaczy na czym się wzorujesz? Tak jak w Harrym Potterze abrakadabra, siła woli, czy jakieś inne rytuały?
 
JaTuTylkoNaChwilę jest offline