Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2013, 20:53   #11
Ferr-kon
 
Reputacja: 1 Ferr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znany
Uch... Cóż, jakoś mi umknęła ta myśl. Już zacząłem myśleć o lubiącym ludzi wilkołaku uważnie pilnującym swoich terenów... Ale... Hm. Nie lubię grać kompletnymi złolami i nie ukrywam, że nie jestem pewien czy chcecie mieć współgracza, który ostatecznie chciałby się wyrwać z tej paskudnej sytuacji w której siedzi. I chociaż początkowo chciałem się wycofać... Teraz sobie pomyślałem, że mogę po prostu zrobić wilkołaka-samotnika o bardzo krwiożerczej naturze. Który jednak nie będzie chciał oddać się całkowicie bestii.

Hm... To może być ciekawy pomysł. Szkoda będzie nie mieć swojego Plemienia na początku, ale co tam. Jeszcze nie jestem pewien czy przemienił się przy pełni czy nowiu, ale albo będzie wcieleniem szału, albo cichym zabójcą. Strażnik rytualny.

Czy można zamienić punkt harmonii na punkty doświadczenia?
 
Ferr-kon jest offline