Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2007, 08:07   #71
Rhamona
Banned
 
Reputacja: 1 Rhamona nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Lhianann
Mam chwilowe problemy z kompem i czasem który przed owym, sprzętem mogę spędzić, więc proszę Rhamonę o ewentualne czasowe do odwołania znp-cowanie postaci.
Kiedy się owe moje kłopoty skończą wrócę do pisania.
Lhiann - powiedz mi jak mam to rozumiec? To w końcu jesteś czy cię nie ma? Jeśli cię nie ma, to czemu jesteś? A jeśli jesteś to czemu piszesz, że cię nie ma?

Nie dość, że miałam problem z twoją postacią, bo musiałam coś z nią zrobić aby grać dalej, to teraz muszę wszytskim wkoło tłumaczyć swoją decyzję, a sama zainteresowana okazuje się że w ogóle cały czas jest na forum i równie dobrze zamiast pisać w komentarzach, mogłaby spokojnie odpisywać w sesji. No większego zamieszania wokół swojej postaci, chyba jeszcze nie zrobiłaś na forum.

Pytałam się w poprzednim poście - was graczy- co mam zrobić z postacią Lhiann. Jaką odpowiedź otrzymałam? Nie widze żadnej. Wciąż jakieś pretensje o to co teraz dzieje się w przygodzie.

Lhiann pytam wyraźnie - czy chcesz grać swoją postacią od tego posta?? Pytanie moje dotyczy też tego czy będziesz regularnie odpowiadać w sesji i w ogóle w niej jakoś uczestniczyć? Bo chyba rozumiesz że muszę wywalić z sesji kilka postów, których normalnie się nie da wywalić - wiec mam nadzieje że moje starania będą sensowne.

Mam nadzieje, że tym razem otrzymam wyraźną odpowiedź - TAK lub NIE.
Czekam.
A jeśli nie uzyskam żadnej odpowiedzi uznam, że mam zostawić tak jak jest teraz i gramy dalej. Na odpowiedź czekam 24h - Lhian może ją przekazać przez innego użytkownika, na PW lub na GG.
 
Rhamona jest offline