Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2013, 15:56   #29
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
Ja się wypowiem tylko na temat jednej zasadniczej rzeczy, którą przytoczył Anonim: to, czy informacji do pracy/projektu szukasz w internecie czy gdzieś indziej (w bibliotece, powiedzmy) zależy od tego nad czym akurat pracujesz. Na przykład nie wyobrażam sobie pracować nad projektem związanym z programowaniem bez użycia nieskończonych dobrodziejstw internetu (bo są strony - dziesiątki stron - które służą jako żywe podręczniki i dokumentacje do języków programowania, o forach dyskusyjnych gdzie można zadać nurtujące nas pytanie już nie wspominając).

To, że Ty, drogi Anonimie, w pracy używasz tylko twojejrury nie znaczy, że to jest jedyna forma pomocy jaką oferuje nam przeglądarka
Ja to wszystko wiem i rozumiem.
Cytat:
Napisał Yzurmir Zobacz post
Ale gdy ktoś twierdzi, że wszystkie przeglądarki to to samo, to prawdopodobnie znaczy, że się w ogóle na przeglądarkach nie zna.
Nie można znać się na wszystkim. Nie twierdziłem, że się znam. Natomiast w innym temacie to nie był spór o semantykę i nie o puste słowa, a o słowa, które nawet jeśli przyjąć, że nie oznaczają nic rzeczywistego to wciąż oznaczało coś w na polu fantastyki - coś co dało się ujednolicić sięgając doszukując się źródła i pierwotnych przekazów i mitów.

Więc luz.

Wracając do tematu to pewnie skasuję ff skoro epicmafia na nim nie działa i tylko na chrome działa. Chrome będę używał tylko do epicmafii, bo do wszystkiego innego to pozostanę przy IE. Nikt tu w sumie nie wyjaśnił czemu IE jest gorsze jakby obrazki satyryczne miały wszystko wyjaśniać.
 
Anonim jest offline