Wątek: Pułapki
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2007, 10:38   #10
Mruf
 
Mruf's Avatar
 
Reputacja: 1 Mruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetny
Od dawna nie stosuję pułapek, bo nie prowadziłem dawno eksploracji podziemi czy jakiejś świątyni.
Jednak w standardzie mam strzałki ze ścian, runy z wklętymi czarami o różnym oddziaływaniu, szczęki w podłodze, wystające klocki uruchamiające zapadnie, zamykające przejście kraty, ściany. To te najprostsze. W skrzyniach często są kolce zatrute jadem stygijskich skorpionów, we framugach domów bogatych patrycjuszy są drobne runiki z czarem ostrzegawczym. Delikwent otwiera drzwi - jest cisza, a tymczasem właściciel domu już czeka z ochroniarzami i kuszą narychtowaną To bardzo podstepna pułapka - gracze uczą się u mnie nie wchodzić od frontu do domów
Są różne otworki w ścianach plujące ogniem, kwasem, są otworki, z których wydobywają się kłęby trujacego gazu, są posągi strażnicze, iluzje litej podłogi, a rzeczywistość jest bolesna - zapadnia z kolcami, i takie tam...
 
Mruf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem