Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2013, 11:37   #32
Aeshadiv
 
Aeshadiv's Avatar
 
Reputacja: 1 Aeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputację
Wejście do jaskini nie byłoby najlepszym pomysłem. Groty to nie dziedzina Tezcatlipoca. Mimo tego, że Tepeyollotl, czyli bóg jaskiń i gór był przedstawiany jako jaguar, to Jose miał opory aby zlbiżyć sie do tamtego miejsca. Złe przeczucia.

Meksykanim podrapał się po głowie, a następnie postanowił powiadomić resztę o swoim odkryciu. Wrócił tą samą drogą, którą przyszedł. Po drzewach. Droga nie zajęła mu zbyt wiele. Brat oczywiście podążał za nim. Jak cień. Czarny jak noc. Cichy jak letni wiatr.
Coś przykuło uwagę Miguela. Gdy tak sobie beztrosko hasał po drzewie, bystre oczy meksykanina zwróciły się w stronę schodzącego po korze pająka. Jose zbliżył się do niego na odległość kilku centymetrów. Wiedział bardzo nieprzyjemnie może skończyć się dotykaniem ptasznika meksykańskiego. Pająk przystanął czując obecność człowieka. Mimo to nie atakował. Miguel przez dobre kilka minut wpatrywał się w to maleństwo. Następnie położył swoją dłoń na korze. Pająk wszedł na nią i obrócił się kilka razy jakby chciał poznać teren.
- Witaj mój przyjacielu. Piękny dzień na polowanie, nie prawdaż? Dziś upolujemy sobie jakiegoś ptaszka. - szepnął do swojego nowego towarzysza, którego położył na swoim ramieniu.

Chwilę później już powolnym krokiem udał się w miejcie gdzie hałasowali jego towarzysze. Niczego nie spodziewająca się grupka niemal wrzasnęła widząc jak Miguel nagle zeskakuje pośród nich. Meksykanin rozejrzał się i podniósł z ziemi kawałek ciała Reportera. Położył swojemu towarzyszowi pod szczękoczułki.
- No... mam kolejnego który chce zasmakować naszej pomocy. Chodźcie chodźcie, pod nogi się patrzeć tym razem!
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 30-05-2013 o 14:09.
Aeshadiv jest offline