Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2013, 13:27   #81
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Wykupuję cechę Aura na 1.
Potem Aurę Wielokrotności.
Wysyłam lustrzane odbicie by, przez dach, zleciało do piwnicy jakiegoś z budynków. Takiego w którym mu nic nie przeszkodzi. Odbicie ma dostać się do jakiejś piwnicy.
Im niżej tym lepiej, byleby pozostało na otwartej przestrzeni. Nie będąc pewnym działania Zabójcy lecę wtedy dalej w dół, pod ziemię.

Gdy pojawi się Ponury Zabójca lub (lub cokolwiek zdolnego mnie zabić) zamieniam się miejscami z odbiciem. Niezależnie czy doleci już do celu, czy wywali mnie gdzieś w środku budynku.

Tymczasem wysyłam zwiadowcę by odnalazł Zombietara, gdy zamelduje o miejscu jego pobytu bombarduję go Wybuchającymi Gnijącymi.

Ponurego wysyłam by ubił Ognik Zombietara.

- Tomek! Mam dziwną i bardzo oportunistyczną (dla mnie) propozycję i prośbę.
Opcja a) poświęć się dla Triumwiratu. Zerwij sojusz. Wtedy mój Ponury cię zabije
[gwoli ścisłości, gdyby Tomek się zgodził to rozkazy Ponurego ulegają adekwatnej zmianie]
Opcja b) schowaj się gdzieś! Jakieś podziemia, czy coś i walcz za pomocą przywołańców!
Jeśli Któryś z trupów dostanie 80 punktów za ciebie to będzie już koniec wojny!
 
Arvelus jest offline