Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2013, 13:49   #83
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Pyro 12

Chcąc sparaliżować Tokma, śmieję się jak najgłośniej mogę. Poza nim niech sparaliżują się jeszcze inne wrogie istoty (najlepiej jakiś Zabójców, jak będą nasłani, no i może Arniego, jak usłyszy. Ogólnie tych, co mnie chcą zaatakować).
Chwytam kość i tworzę pod sobą fosę lawy (najlepiej, jak Arni będzie już sunął w moim kierunku, ale na pewno nie czekam na niego ). Spadam w nią i robię przejście do... (info dla MG). Przed zniknięciem przyzywam Salamandrę, niech pojawi się zaraz za Tomkiem (w powietrzu) i od razu niech zieje ogniem!
Jak ognik już wystrzeli kulę, to niech wraca do mnie.

Nie utrzymuję już mgły, tak by Antyterroryści i Strażacy mogli zaatakować Tomka (choć mam nadzieję, że już nie żyje). Jak co, niech pakują w niego ile wlezie! Jak stracą ten cel, to niech siekają w co się da. Sprowadzam nową mgłę nad skrzyżowanie (tak by nie ogarniała Antyterrorystów, ale jak najwięcej można).

Piję mózgtajl. Przyzywam Obrońcę Ponurego. Myślośmiercią i Myślozabójstwem przemieniam kogo mogę (im groźniejszy tym lepiej) i niech nowi zwiększają mają mało liczną armię. Tworzę dynamit. Fajnie, jakbym znalazł jakąś padlinę.
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 02-06-2013 o 14:17.
AJT jest offline