Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2013, 09:23   #72
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
- Popieram Engelberta, czasami zdarzało mi się natknąć na zwierzoludzi za dawnych czasów i to tutaj... To wszystko wygląda jakby ktoś planował ich działania - wtrącił się również Magnus odganiając się od czarnego kudłacza, który węsząc krew chaośników na jego rękach nie chciał się odczepić co rusz wkładając mu nos pod dłoń.
- No, a ostatnie czego nam do szczęścia potrzeba to coś potężniejszego od zwierzoludzi co im rozkazuje, co przyjdzie nam podjąć na jego warunkach - zaargumentował się, mając nadzieję, że Myrmidia przychylnie spojrzy na uwięzionych w dziczy podróżników.

- W każdym razie ja mogę zająć się rozstawianiem pułapek, dajcie mi kilku chłopa do pomocy, a i nocą słuch Lupusa powinien nas zaalarmować w razie czego - rzucił pospiesznie, w międzyczasie rzucając spojrzeniem to na lewo, to w prawo szukając odpowiednich miejsc na zastawienie sideł.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline