Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2013, 10:20   #93
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Pyro 14
Nekro 3
Żniwiarz 9

W momencie zmieniam się w formę ognia i jako ognista kula odlatuje.Spowalniam Arniego nową mocą. Śmiechem paraliżuje Harona i innych mi zagrażających (Arniego nie muszę, bo jest już wolniejszy niż człowiek).

Na drodze Arniego do mnie tworzę pole minowe. Czemu tylko ja mam nie mieć dupy, co?

Utrzymuję mgłę, niech Arni nie wie w co się pakuje.

Oddalając się, przyzywam Ognika (w miejsce, z którego odleciałem), jak zobaczy Arniego, to kula. Dla jego towarzystwa niech pojawi się Salamandra. Jako trzeci kumpel, niech pojawi się Żywiołak. Ta trójka powinna godnie, zamiast mnie, przywitać Arniego. Jeśli, któryś sługa polegnie w walce z Arnim, niech wybucha, niczym Terrorysta.

A ja sobie lecę, jak najszybciej mogę. Przyzywam Ponurego Obrońcę, niech lata koło mnie. Próbuje przelecieć Harona. Niech poczuje mój żar.

Docelowo lecę gdzieś na wschód i tam ląduje (przy stworzonej kiedyś przeze mnie lawie). Po drodze Myślośmiercią i Myślozabójstwem próbuję zabić, jak ktoś się napatoczy (może w śmigłowcach, jakbym sięgnął).

Koło bloku powinna być jakaś padlina (chociażby Zenkowa przy lawie), zjadam tyle ile trzeba by mieć pełne PN.
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 03-06-2013 o 17:13.
AJT jest offline