Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2013, 11:01   #100
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Przywołuje Salamandrę i wzywam Ponurego Obrońcę (niech zneutralizuje tego od Harona). Żywiołak niech nie atakuje już Arniego, tylko szuka ludzi do zabicia (niech idzie do Bloku 2). Ognika wysyłam na cmentarz, niech kulą ognia tam zacznie podpalać drzewa (albo zaatakuje typka, który grozi Shadowi. Taki pomocniczy atak niech będzie, jak Shade zdecyduje się atakować).

Ja sam wczołguję się na salamandrę i udaję się na niej w poszukiwaniu jakiejś padliny (sorki, ale może Zenek się nada). Poza tym przy gruzach powinni być jacyś martwi. Chce odnowić swoją nieumarłość. A może i jakieś niedobitki dadzą się nadziać na Myślośmierć i Myślozabójstwo. Na koniec czołgam się z powrotem w pobliże lawy.

Mgłę utrzymuje. Tak samo jak Spowolnienie na Arnim. Jak coś się do mnie zbliża, to paraliżuję śmiechem.
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 04-06-2013 o 13:38.
AJT jest offline