Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2013, 18:20   #11
Jounaji Rassori
 
Reputacja: 1 Jounaji Rassori nie jest za bardzo znany
Jou' zmierzył wzrokiem wszystkich zebranych w około, spoglądając na sokoła latającego ponad człekami zebranymi na rynku. Odchrząknął, zerknął na kobietę ze sztucznym uśmiechem, następnie rzucił elegancko: Ależ oczywiście ma pani. Jakżebym śmiał. - Ukłonił się poprawiając niezauważenie sztylet przy swym pasie, po czym wyprostował robiąc niepewnie krok w przód - coby strażnik wraz z kobietą ruszyli przed siebie. Mężczyzna prężąc się dumnie ruszył zaraz za panienką, podziwiając jej wdzięki tuż za nią. Gdy po chwili kobieta wyjaśniła mu na czym miałoby polegać jego zadanie ten zląkł się delikatnie - lecz nie okazał tego, a jedynie rozejrzał w około zatrzymując swój wzrok na znajomym handlarzu, uśmiechając się w jego stronę. - Droga pani! To byłby dla mnie wielki zaszczy! - Rzucił głośno. - Lecz nie jestem pewien czy to najlepszy pomysł, bowiem... Oghm! Nieopodal kram ma pewien handlarz, który jest jednym z najlepszych w okolicy. - Rzekł ciszej, podchodząc bliżej Miry potakując, by wzmocnić siłę swej wypowiedzi. - Z pewnością poradziłby sobie o wiele lepiej niż ja - z owym zadaniem! Ponadto! Słyszałem, że ostatnimi czasy próbuje kantować wciskając jedynie posrebrzane żelazo, a nie prawdziwe srebro! Łajdak! - Ze sztucznym oburzeniem zerknął ponownie na owego handlarza, gdy ten nie patrzył.

Przekonanie: Kostnica
 

Ostatnio edytowane przez Jounaji Rassori : 04-06-2013 o 19:02.
Jounaji Rassori jest offline