Wątek: Oko czarownicy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2007, 20:29   #24
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Mathilde Le Blanc

Przywitała panią Estherę z należytym szacunkiem, ale i uśmiechem. Faktycznie słyszała o niej już wiele. I faktycznie więcej złego - dlatego też była ciekawa tej kobiety, głównie po to, aby dowiedzieć się które z plotek krążących o niej są prawdą, a które przerysowaną fikcją.
- Moi bracia żyć na zawsze będą w moim sercu, droga pani Stanhope - starała się mówić pewnym głosem, ale dało się w nim wyczuć jakąś drgającą nutkę goryczy; nie ważne ile czasu minęło i ile jeszcze minie, Matylda nie potrafiła myśleć o braciach inaczej jak z bólem w sercu i rozdartą duszą - I na pewno zrobię wszystko, aby odpowiedzialny za to człowiek poniósł odpowiednie konsekwencje. Proszę się nie martwić o losy przesyłki, wiem jak jest ważna i dołożę wszelkich starań, aby dostarczyć ją na miejsce. W końcu los Francji jest mi droższy niż własne życie. Może pani na mnie polegać, lady Stanhope.
 
Milly jest offline