Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2013, 08:36   #116
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Garag wyraźnie miał w sobie pełnie swojej krasnoludzkiej natury, bo księgi mało go interesowały. Pomimo swej kapłańskiej posługi i pewnemu oczytaniu, nie wiele dzieł przyciągało jego uwagę poza modlitewnikiem zakonu Teraliona. Skinął głową po zapytaniu Ciani bez najmniejszego poczucia szkody.

-Ja bym pewnie ich użył jako rozpałki, więc bierz śmiało skoro uważasz, że są coś warte-Mówiąc to kończył właśnie ubijać swoją srebrną kostkę. Czysty kruszec był najwyraźniej dla rasowego krasnoluda więcej wart, niż jakie kolwiek świecidełko. Ahh ta wiecznie górnicza natura. Niektórzy mogli się cieszyć, że jego rasa nie słynie z przerabiania monet na czyste złoto czy srebro.

Dostając fiolkę od dziewczyny, przyjrzał się jej przez chwilę, po czym ją jej oddał i rzekł spokojnym głosem -Przykro mi ale nigdy czegoś takiego nie widziałem. Lepiej spytaj Theo, to on jest specjalistą od magicznych artefaktów i mikstur.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 07-06-2013 o 00:13. Powód: skasowanie b
JPCannon jest offline