Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2013, 00:11   #118
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Garag przez chwilę oglądał badawczo drzwi. Zapukał w nie lekko, potarł dłonią sprawdzając ich strukturę, po czym coś do siebie pomruczał by w końcu przemówić do reszty.

-Cóż wygląda mi to na nieliche zbrojenie. Z tej strony otworzymy to co najwyżej sporych rozmiarów bombą. Nie wiem jak wy ale ja żadnej przy sobie nie mam. Nawet magiczne pociski nie wiele zmienią, bo takim zbrojeniem okłada się bramy co lepiej bronionych miast i naprawdę drogich skarbców. Zaklęcia Twojego poziomu nie będą w stanie się przez nie przedrzeć Theodorze, chyba, że znasz takie, które niszczą ciężkie pancerze. Mam jednak silne przeczucie, że drzwi te da się spokojnie otworzyć od zewnątrz.

Krasnolud przez chwilę badawczo oglądał posturę każdego z towarzyszy, zatrzymując wzrok na Ciani. Zaraz potem przemówił ponownie.

-Wygląda na to, że tylko Ciani da radę przecisnąć się przez to nie wielkie okienko w pokoju...chociaż będzie musiała do tego chyba zdjąć część...zbroi.-Garag był świadom brzmienia swoich słów i cieszył się, że nikt nie posądzi go podryw ludzkiej dziewczyny, przy jego "preferencjach" rasowych. Miał jednak dobre oko do rzemiosła i wymiarów, od taki krasnoludzki spadek. Umiał wymierzyć na tyle dobrze by wiedzieć kto przeciśnie się przez dany otwór, a kto nie.

-Proponuje się z tym nie ociągać bo nie wiadomo jak długo teren na zewnątrz będzie bezpieczny.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 07-06-2013 o 00:20.
JPCannon jest offline