Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2013, 12:44   #123
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
(Zapomniałem ostatnio napisać)
Pyro 15
Ponury 10
(I nie mam Nekro 3, tylko Wampir 3. Pomyliłem się wcześniej z nazewnictwem, ale ciągle używam spowolnienia z Wampira. Nekro nie używałem, tam jest tylko 1.)

Reasumując:
Pyro 15
Nekro 1
Wampir 3
Ponury 10
Wojownik 2 - Hiena

Sorki, wcześniej namieszałem. Ale już w tamtym poście (93), gdzie niby brałem Nekro 3, to użyłem spowolnienia z Wampira 3 (i chciałem wziąć tam właśnie 3 moce).

====


Mgła na dach Suppa. Ściana ognia też tam na środek, a ja Przejściem (jak jest ogień to do niego wchodzę, jak nie to ogniowładztwem go tworzę – najlepiej taką kulę 5 metrową) i siup transport na dach. A tam, gdy się pojawię Myślośmierć, Myślozabójstwo i Paraliż na antyterrorystów dachowych. Przemienieni niech przemieniają innych. A ja szukam jakiejś padliny, by się uzdrowić. O tą nie powinno być ciężko.

Pole Minowe na cmentarz. Niech się tam rozerwą.

Ponury Obrońca przyzwany do mnie.

Zabójca na Jaszczery. Zresztą resztę ekipy też na nich (Żywiołak, Salamandra i Ognik). Spowolnienie na Shayta.
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 08-06-2013 o 13:02.
AJT jest offline