Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2013, 15:43   #126
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Podtrzymuję Czujniki, Stapiacz i Immunitet. Używam modułu naprawczego kiedy tylko będzie ku temu okazja.

Jeżeli Casper da radę ma wziąć kosę, jeżeli nie niech mi ją wyszuka, a ja już ją wezmę.
Wymykam się przy tym sługusom Lectera, ciachając tych, którzy staną mi na drodze. Kiedy już to zrobię namierzam helikoptery władców i szczelam do nich z plazmy.
Jeżeli Grawitacja ściągnęła trupy Lectera na wschód, albo już wszystkich zaciukałem to też tam ruszam. Jeżeli po drodze jakieś zombie, ludzie czy ktokolwiek upuścili broń palną lub amunicję to zbieram (pozostawiam sobie najmocniejszą pukawkę, amunicję przetwarzam na taką która do niej pasuje. Resztę gnatów zjadam aby się naprawić technoenzymami).
Jak się trafią jakieś trupki to siekam je... wygląda na to że na obecną chwilę to największe, bezpieczne źródło Punktów Wojny w okolicy.
 
Stalowy jest offline