Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2013, 16:26   #4
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Avatar fajny, takie połączenie prostoty i minimalizmu, z nowoczesną technologią obróbki graficznej

Pomyślałem, że przyda się nieco "udojrzalić" ten wizerunek, trochę jak Max Payne w trzeciej części

Cytat:
Jestem ciekaw jak może nazywa się taki mechanizm obronny?
Narcyzm

Cytat:
Albo to po prostu socjopata.
W sumie posiadacze osobowości dyssocjalnej mają skłonności do narcyzmu.

Cytat:
am jako gracz traktujesz Alana jako kogoś bez głębszych uczuć i więzi, czy to tylko taka otoczka , by dążyć do sukcesu protagonisty?
Myślę, że Castor jest w swoich zachowaniach zupełnie szczery. To typ kalkulatywny, który wykorzystuje innych do swoich celów. Nie ma w tym jakiejś zamierzonej pruderii, on po prostu nie dąży do przeżywania nadmiernych emocji i wykorzystuje swój nieprzeciętny intelekt, co tylko potęguje jego zapatrzenie w siebie.
To nawet nie jest kwestia mnie - bo nie zamierzam naginać konceptu postaci, gdyż wczuwanie się w nią daje mi najwięcej przyjemności.
Nie znaczy oczywiście, że jest kompletnie "zimny" na jakiekolwiek relacje. Będzie oczywiście osoby traktował z góry, i szukał korzyści, czasami nawet podświadomie. Jeśli jednak druga osoba będzie to tolerować i nie będzie Castorowi zawadzać, a nawet może okazać się pomocna - to on jest w stanie jakiś czas z tą osobą utrzymywać relacje. Nie będzie takim dupkiem co przy pierwszej byle okazji wykorzysta kogoś, choćby z samej zasady. Jeśli już, to dobrze zaplanuje taką zdradę
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline