Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2013, 14:37   #9
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Sorry za niepoinformowane opóźnienie. Musiałem szybko zdecydować czy jadę do cioci i nie zdążyłem odpisać.

Słaby też jestem w stricte sprawach nauk ścisłych, więc nie mam pewności czy zachowałem realność z tym promieniowaniem. W sensie elektronika (pewnie oparta już nie na elektronach) też pewnie powinna się zniszczyć doszczętnie jeśli radiacja przeszła przez powłoki? Czy mała ilość jest wystarczająca do zaszkodzenia organizmom , ale nieszkodliwa dla statku?

Ogólnie na przyszłość unikajmy hard sci-fi , bym się nie upokarzał

Oczywiście uszkodzenia SpireWire, są związane z eksplozją krążownika bazy korsarzy. Wstrząsy spowodowane atakiem SW, zdestabilizowały rzdzeń infra-przestrzeni piratów, jako , że to było coś na wzór technologii z odzysku łatwo doszło do nieprawidłowości procedur bezpieczeństwa.

Jak kiedyś pisałem , zdecydowanie jesteś lepszy w kwestiach technicznych, stąd możesz nawet wyłożyć teorię jak działają podróże międzygwiezdne
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 14-06-2013 o 14:42.
Pinn jest offline