Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2007, 16:19   #31
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Pochodze z krainy tak dalekiej i tak nieznanej że przechodzi to pojęcie człowieka z Imperium...-uśmiechnęła sie krzywo. - A moja historia? Krótka i nieciekawa. Po moim urodzeniu wychowywała mnie przyjaciółka rodziców, ktrórej teraz poszukuje. Gdy skończyłam 5 lat rodzice zabrali mnie od niej i zamieszkaliśmy w rodzinnych stronach mego ojca. Potem... - urwała i zapatrzyła sie gdzieś. Po chwili ocknęła sie i mrugając szybko wróciła do przerwanej opowieści lekko drżącym głosem. - potem... no potem wyruszyłam na północ.... Zwiedziłam trochę Martwe Krainy i Arabię. Gdy dotarłam do Senelite na Saratosie ruszyłam dalej i dotarłam aż tutaj...
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline