Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2013, 10:32   #52
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Dziewczynka wsiadła na Skaravojena i podjechała w stronę całej czwórki
- Panie Hivald, niech pan zaczeka! - zawołała

- Tak panienko? Trochę się nam spieszy? odparł Hivald.
- Panie Hivald, moja przenośnia chyba się zepsuła! Nie wiem jak wrócić do domu! - w dużych oczach dziewczynki błyszczały łzy,
- Nooo.....tak. Pokaż proszę. cofnął się paladyn podchodząc by spojrzeć na ową przenośnie.
Przenośnia była dziwnie ozdobionym owalem.
- Nie wiem, proszę mi pomóc!
-Wybacz moja droga ale skąd to wzięłaś? zapytał paladyn uprzejmie.
- Znalazłam w magazynie, był w takiej nowej skrzyni, razem z przenośnią. Znaczy się, to był drugi, bo mój chyba nadal jest w Flamekeep
- Mam dwie wiadomości. Złą i tą która przy niej wygląda na dobrą, od której zacząć odparł Hivald poklepując dziewczynkę po ramieniu.
- Jak pan chce
- Ten przenośnik działa chyba tylko w jednym kierunku i to jest ta lepsza wiadomośc. Ta gorsza to że ten pająk nosi znamiona spaczenia i mutacji podobne do istot z Mourland. Sądzę że lepiej będzie wrócic do obozu, zechcesz nam Pani towarzyszyć

- Spaczone? To straszne! - dziewczynka pobladła, a Skaravojen warknął - Ja tu byłam kilka razy, ale wcześniej nie atakowały mnie żadne potwor. Pójdę z wami... choć jesteście poganami... macie latający statek? Macie?
Ling oglądał ołtarz, przy którym majstrowała Jaela, i wydał mu się dziwny. Symbole na nim wyrysowane nie przypominały symboli religijnych. a raczej cyfry lub coś podobnego.

Filippe rzuci Hivaldowi spojrzenie mówiące dobry ruch i przeistoczył sie z powrotem delikatnegigo Filippe.

-
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline