Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2013, 16:04   #15
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Łysy sprzedawca jak dziecko słuchał słów łowcy. Zimny wbrew pozorom posiadał naprawdę ciepły , charyzmatyczny urok. Gość , który swoim wzrokiem przeszywał cię na wylot rozumiejąc twoje słabostki , a pomimo tego nadal go lubiłeś nie wiedząc czemu. Jeszcze wypisywał czek, miło z jego strony, pomyślał ekspedient. Ponadto nie myliłem się, ja pierdole ten gość to były diler broni na dużą skalę!



-Siedem tysięcy plus plazmowy, mi to pasuje. Jak widać stan jest niezły, jego historia czysta pomimo pewnych mrocznych wydarzeń byłych posiadaczy- tu wyszczerzył się szczerze, ogniście- Proszę. Zapakować czy zakłada pan to na siebie? Oczywiście odpowiednie kabury się należą za darmo.

Podał cały asortyment, zadowolony z interesu. Szczęśliwiec miał przychód równy dwutygodniowym zarobkom , za jednego faceta. Niesamowity fart. Sam Alan Castor o którym się słyszało po melinach. Zakupy wyniosły łowcę 10100 CR#.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 17-06-2013 o 16:13.
Pinn jest offline