Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2013, 03:07   #102
Aeshadiv
 
Aeshadiv's Avatar
 
Reputacja: 1 Aeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputację
Obydwoje wyciągnęli z tej rozmowy wnioski, którymi nie chcieli się dzielić. Następnie historia zatoczyła koło...

- Są ludzie od brudnej roboty i ludzie od brudnej roboty - wzruszyła ramionami - A wiedza... widziałam już wiele złego na swojej drodze. Gdybym nie przyswajała lekcji od losu nie stałabym tu teraz przed tobą. W moim zawodzie albo szybko się uczysz, albo jesteś martwy. Rozróżnianie wrogów to pierwsza i najważniejsza lekcja.

- Jestem niezmiernie ciekaw do której z tych kategorii mnie kwalifikujesz. Chyba, że jest to karta, której nie dano mi ujrzeć w tym momencie gry.

- A jak uważasz? - odwzajemniła ciepły uśmiech, unosząc ręce do góry
- Stoję tu przed tobą całkiem bezbronna, zdana na twoją łaskę i niełaskę. Pytanie brzmi: czy uważasz mnie za zagrożenie?

- Nie wiem czy jesteś całkiem bezbronna. Nie wiem jak ty, ale na chwilę obecną nie mam zamiaru z tobą walczyć. - powiedział podchodząc, aby pocałować Anree - Oby się to nie zmieniło- dodał patrząc jej prosto w oczy.

- Sprawdź mnie więc dokładnie - odpowiedziała i pozwoliła się pocałować. Powoli, ostrożnie opuściła dłonie, kładąc je elfowi na ramionach.
Aslandir na chwilę zamilkł przymykając oczy i mrucząc jak kot.

- Sprawdźmy więc czy ... - nim dokończył obrócił sobie Adree tyłem i pchnął ją mocno na ścianę. Dostąpił do niej i zagłębił się w niej od tyłu.
- ... czy aby potrafisz obronić się przed napaścią.
Kilka pchnięć później dodał:
- O ile chcesz...

- Chcę - wyszeptała przyciskając twarz do desek i wypinając biodra w jego kierunku - Nie przestawaj...mnie napadać
I wszystko zaczęło się od początku...
 
Aeshadiv jest offline