Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2013, 23:56   #124
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
-Jeśli mowa o katedrze w centrum, to twoja obecność to ostatnia rzecz jaka może jej zaszkodzi. To miejsce aż roi się od mechanoidów... ale ja je zaprojektowałem dla wojska - sprostował Reed. - I to jeszcze przed wojną. Potem wszystkim odbiło, zaczęli zabijać sojuszników, nie wiem czy to trauma czy coś innego... nigdy nie miałem okazji przebadać żyjącego pilota...
Naukowiec wstał i otrzepał ubranie z pyłu i wszędobylskich pajęczyn.
- Ale pan Fantastyczny? Muszę mieć naprawdę duże ego tam skąd pochodzisz. I jeszcze... mówiłeś o jakieś Damie, prawda? Może to była Dama Z Pajęczej Sieci? Mieszkała w głębi zamkniętego parku narodowego, w ruinach takiego zameczku. Mówili że jest jakimś źródłem mocy dla grupy bohaterów zamieszkujących różne wymiary. Anansi do nich należał. Kiedy wojna rozgorzała na dobre, a on obwołał się władcą Nowego Jorku usiłowała po powstrzymać... potem słuch po niej zaginała. Lubiła o sobie mówić Biała Dama
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline