Wątek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2013, 23:19   #245
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
3 godziny? Ojej. Strata czasu, zresztą nie oglądam tych filmów o superbohaterach. Chciałbym obejrzeć Avengers, ale po trzech scenach uznałem, że zasługuje na 1, choć nie wystawiłem jeszcze żadnej oceny - może się przemogę i któregoś dnia ten szajs obejrzę. Pewnie ocena nie wzrośnie, ale kto wie.

Z filmów z tego roku, które oglądałem to Stranded - niezły film z cyklu klaustrofobicznego horroru z minimalną ilością aktorów. Akcja dzieje się na bazie księżycowej na pograniczu halucynacji i jawy. W żadnej mierze nie jest to wybitne kino, ale jednak nie ma w nim też tak bardzo irytujących ostatnimi czasy głupot i nielogicznych zachowań bohaterów, które pojawiają się bez żadnego wytłumaczenia. W tym filmie z tego co pamiętam jest jedna głupota, ale ma fabularne uzasadnienie, więc luz.

Co do drugiego filmu to S-VHS (V/H/S/2), które mnie pozytywnie zaskoczyło, bo choć lubię tego typu filmy to zawiodłem się wyjątkowo po obejrzeniu jedynki. Dwójka zaczyna się gorzej, ale jakość jest co raz lepsza z każdym segmentem. Polecam.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem