Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2013, 16:03   #21
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Newsy rodem z stylem GTA

Po przewianiu wiatrem na dachu apartamentowca, udało mu się wydać polecenie przybycia SpireWire. Przez jakiś czas mieszkańcy nie mogli obejrzeć nic poza planetarnego w holowizorze, co bardzo rozzłościło wielu snobistycznych mieszkańców , ale przynajmniej Castor czuł zadowolenie. Potem udał się na energiczną wykończającą sesje treningową na basenie. Skończył leżąc na plecach i obserwując nielicznych mieszkańców. Niektóre kobiety faktycznie posiadały młodą urodę, inne starsze plotkary obserwowały go z posępnym zaciekawieniem.

Leżąc już w łóżku postanowił skorzystać z sieci , by dowiedzieć się nieco o nowych pracodawcach. Szukał dość długo , ale nie znalazł nic cennego oprócz kilku wiadomości.


Cytat:
Organizacja przestępcza wpadła w wir wewnętrznych porachunków


Zorganizowana i poważana w niektórych kręgach mafia ''Czerwień Praure'' widocznie zmienia swój skład używając przy tym mnóstwa amunicji. Niedawno znany właściciel firmy górnictwa asteroidowego Bernard Waz podejrzewany o należenie do grupy, został ostrzelany przez nieznanych napastników w swoim apartamencie. Pogłoski mówią o wcześniej zarezerwowanej szybkiej fregacie, która jak niektórzy sądzą miała posłużyć mu w szybkiej ucieczce z naszego księżyca. Strażnicy nie znaleźli śladów ciała w.w w zrujnowanej pełnej zwłok willi. Czy to początek końca w tej niesławnej wśród porządnych obywateli organizacji?

KOMENTARZE:


CzystaOdTygodnia +34 LIKE

Bernard Waz był dobrym człowiekiem. jego towar był najlepszy, prawdziwa meta z dodatkiem mefedronu dopierdalał do pieca. ostatnio mój przyjaciel zginął z rąk brutów. wiecie ta masakra w magazynie.

GREEG CAŁY MOTEL CIĘ POZDRAWIA ** [*] [*] obyś znalazł to co szukasz po drugiej stronie.
czyli moją kasę ty jebany skurwielu!

Cytat:
Cudowne zachowanie naszego doży!

Doża Marcel Michaov na organizowanym przez niego dorocznym balu dobroczynnym zaskakująco dla wszystkich znamienitych gości wyłożył dodatkową kwotę 700.000 CR# na wsparcie dla najbardziej potrzebujących ''dzieci ulicy''.

Te dobre dzieciaki potrzebują odpowiedniego wsparcia, są zamknięte w slumsach niejako nie mogąc nigdzie opłynąć, myśleć o opuszczeniu naszego księżyca. Postanowiłem choć trochę umożliwić im odpowiednie szkolenia , które mogą pomóc znaleść im zatrudnienie.

Niestety doża nie skomentował naszego pytania , jak w ogóle postanawia walczyć z powszechną biedą oraz bezrobociem w Central Borough długoterminowo oraz realnie. Doraźne środki nie rozwiążą głębokiego kryzysu społecznego.

KOMENTATRZE:

PrawdziwyKrólNiebieski67 +20 LIKE

Ten frajer mógł by zająć się prawdziwymi problemami , a nie tylko siedzieć w swojej wieży i zadowalać swojego fiuta. Moja siostra ostatnio musiała mu obciągać. To porządna dziewczyna i pochodzimy z dobrej rodziny. Wcale nie zależy jej na forsie. Jestem pewien , że została zmuszona. Złożył bym sprawę do sądu, ale są zbyt skorumpowane. Nawróćcie się na wiarę , odnajdźcie słuszną drogę. Pozdrawiam!

 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 23-06-2013 o 10:44.
Pinn jest offline