Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2013, 09:17   #122
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Magnus z przerażeniem zdał sobie sprawę, że nie ma gdzie się cofać w chwili w której uderzył plecami o wóz. Ratunek przyszedł ze zgoła nieoczekiwanej strony, po pierwszym uderzeniu na tarczę kolejne nie nadeszło, miecznik zaś dostrzegł swojego pupila ciągnącego zębami udo zwierzoczłeka bez dłoni. Nie pozwolił mu jednak kontratakować i uderzając tarczą drugiego przeciwnika, przebił żelazem gardło chaośnika. Mężczyzna bez zastanowienia odskoczył od wozu tworząc sobie przestrzeń do manewrowania, niepotrzebnie gdyż ogłuszony przeciwnik nie zdołał się obronić przed poziomym cięciem na wysokości podbrzusza, które uwolniło z zamknięcia jego wnętrzności. Magnus rozejrzał się dookoła szukając kolejnych celów, te jednak rzuciły się do ucieczki wiedząc, że kompania wspierana magiem właśnie znalazła się poza ich zasięgiem.

***

- Ja również po raz pierwszy podejmowałem zwierzoludzi. Jakkolwiek też mam wrażenie, że nie ostatni... Tak mam nadzieję, że niezbyt szybko. W każdym razie było blisko, już powoli witałem się z Morrem... - Powiedział, głaskając wolną dłonią Lupusa po łbie. Właściwie Magnus posiedział jeszcze chwilkę i również udał się na spoczynek, zdecydowanie za dużo wrażeń na jeden dzień.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline