Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2013, 00:47   #16
Hermit
 
Hermit's Avatar
 
Reputacja: 1 Hermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodze
Soundtrack z filmu "Stara Baśń". Zwie się Pieśń mili z tego co widzę

Edit:

Aj, zapomniałem uwzględnić jednej rzeczy, dość istotnej dla mojej postaci. Od czasu do czasu (jak w pierwszym poście) wtrącać będę różnego rodzaju melodie, pieśni, poematy tu też cytaty. W większości będą one wyszukane z sieci, tak więc liczę na wyrozumiałość co do mojej "oryginalności"

Podobnie też będzie z pieśniami/podkładem. Ciężko cokolwiek jest znaleźć (poza instrumentalem) co jest śpiewane przez solowego artystę, tak więc jak pewnego razu wystawie pieśń śpiewaną przez zgraje chłopa, bądź z nutką kobiecego głosu lub lekkim operowym tłem, mam nadzieję że nie będziecie mieli mi tego za złe. W miarę możliwości starać się będę trzymać wyznaczonego klimatu
 
__________________
"Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła"
Chan

Ostatnio edytowane przez Hermit : 26-06-2013 o 14:35.
Hermit jest offline