Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2013, 17:54   #19
Temteil
 
Temteil's Avatar
 
Reputacja: 1 Temteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodze
- Tak czy inaczej musimy jak najszybciej podjąć jakąś decyzję. Stanie w miejscu nic tutaj nie da, ale nieprzemyślana i dramatyczna ucieczka z tąd może nas tylko zgubić.- rozejrzał się uważnie po pozostałych więźniach a jego wzrok zawiesił się na młodej, "czerwonowłosej" kobiecie.
- Dla każdego z nas cenna jest wolność ale nie osiągniemy jej poprzez wzajemne kłótnie i dowcipne uwagi które niektórzy z nas nam tutaj fundują... Niech każdy zainteresowany wypowie się co myśli na ten temat i w tedy będziemy gotowi do działania. Musimy to jednak zrobić szybko! Strażnicy może nie są zbyt mądrzy, ale któryś z nich w końcu wpadnie na to że grupka więźniów została sama sobie pozostawiona w kopalni...Nie wiadomo kiedy jeszcze może nadarzyć się taka okazja...Chcecie tu siedzieć z jeszcze 20 lat!? Bo ja nie... Moim zdaniem powinniśmy najpierw się rozkuć a później wydostać z kopalni...Gdy już to zrobimy radziłbym udać się do lasu. Nie wiem co może nas tam czekać ale boją się tego nawet strażnicy a jak to się mówi "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem".
Musimy jednak działać szybko i zdecydowanie...Nie możemy bezsęsownie tłuc się po okolicy. Powinniśmy wybrać jakiegoś przywódcę i wcale nie myślę tutaj o sobie dla zainteresowanych! - skończył po 10 minutach swojego jakże długiego wywodu z lekkim gniewem na współwięźniów którzy w większości okazali się na tyle głupi by nie umieć się zorganizować i uciec nawet w tedy gdy nie ma w pobliżu straży.
 
__________________
"Ani drogi do nieba, ani bramy do ziemi."
Temteil jest offline