Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2013, 00:47   #40
uday
 
uday's Avatar
 
Reputacja: 1 uday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znany
Już wrzuciłem post. Od razu też zaznaczam, że od soboty do poniedziałku włącznie jestem kompletnie out of life.

Odpisy w sesjach z D&D wrzucam, bo zajmują mi 10 minut i nawet w pracy znajdę tyle czasu. Nieskomplikowane postaci to i nie muszę się dużo zastanawiać.
Do sesji Twojej, Revana, Czy Aeshadiva staram się lepiej wczuć w bohaterów więc i schodzi mi z pisaniem postów nawet po 4 godziny. Dzisiejszy post pisałem np. ponad 2,5 godziny. Póki co mam tendencję do poprawiania, sprawdzania, przemyśliwania, czy to tak by Ashshab zrobił, potem znowu kasowania i poprawiania... A jak się nie wyrobię za jednym razem to potem nie pamiętam czy to tak chciałem, czy inaczej i zaczyna się od nowa. Jak się opierzę (co zajmie pewnie trochę czasu) to zacznę pisać posty z miejsca.

OdpowiadajÄ…c na pytanie Yzurmira:
Dołączył do nas nowy członek. Proponuję skorzystać z gdoca.
 
uday jest offline