Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2013, 09:19   #128
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Black wzruszył ramionami - Jasne że to pułapka, ten Strażnik zdecydowanie za łatwo dzielił się informacjami, Annanas kontroluje część tych robotów więc porwał Damę na przynętę. I tak, miał z nią jakieś stare draki więc używając ją jako przynęty upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu - odpowiedział na uwagę Stalkera spokojnym i zrównoważonym głosem, to co powiedział było oczywiste dla każdego

Ugiął kolana gotów do skoku i uśmiechając się wrednie wysyczał - Osłaniać mnie! Mam gdzieś co tamten myśli ! Chceee ją uratowaććććć i żaden owocowy pojebanieccc i jego debilne pułapki mnie nie powstrzymająąą!!!!- Narastająca furia sprawiła że coraz trudniej było mu składać Zdania

Wyrwał sporej wielkości, zaostrzony kawał gruzu z podłogi i rzucił go w kierunku pajęczyny pętającej ręce Damy, po czym skoczył w jej stronę jednym dzikim susem aby pochwycić przyjaciółkę nim upadnie

Gdy tylko ją pochwycił symbiotyczne macki zaczęły dotykać ciała Białej- Zostaniesz moją córką, dam ci coś więcej niż pokrewieństwo krwi gdyż udowodniłaś swą wartość- wyszeptał do nieprzytomnej niezwykle czule, zamierzał oddać jej 15% swego własnego Kostiumu . Wiedział, że osłabianie się tak bardzo przed ostateczną walką to niesamowita głupota lecz, teraz zupełnie go to nie obchodziło!

Skoro, tak świetnie sobie z niewielką ilością kosmicznego stworzenia trudno sobie wyobrazić jak zacna będzie z niej wojowniczka gdy otrzyma ten przewspaniały dar! No, i wiedza którą posiada z poprzednich starć z Ananasem może okazać się przewagą konieczną do zwycięstwa
 
Brilchan jest offline