Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2013, 01:28   #21
uday
 
uday's Avatar
 
Reputacja: 1 uday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znany
- Mój chłopcze, JA już się rozejrzałem. Twoje pytanie każe zastanowić się, jak zdołałeś przetrwać tyle czasu w dziczy. Z pewnością nie jesteś apex predator. Przecież teoria ewolucji jest powszechnie znana i obejmuje ją już edukacja na poziomie szkoły elementarnej. Zaiste, musisz mieć niebagatelne szczęście, gdyż Twoje szanse na tak długie przebywanie w buszu są... rzędu piko. Zawszy gdy się skradasz, powinieneś orientować się we wszystkim co si wokół Ciebie dzieje. I nie ma wymówek, że nie potrafisz. Albo zjesz Ty, albo zjedzą Ciebie. Zapamiętaj to chłopcze, bo chyba nikt Cię tego nie nauczył. I zabierz się za siebie, bo Pan Wonka nie będzie cię niańczył! - Pan Wonka cierpliwie wytłumaczył elfowi jak powinien zachowywać się prawdziwy tropiciel.

Postaci widziane w oddali okazały się tylko trupami, a Pan Wonka nie interesował się trupami. Owszem, mogły dostarczyć wiele medycznej wiedzy, jednak głębszy wgląd w biologię ludzi go nie interesował. Gdyby były to gnomy, tudzież dość blisko spokrewnione krasnoludy, zwłaszcza żlebowe, chętnie zbadałby co niego. Tymczasem ominął w ogóle nieciekawy temat i zaczął zaglądać do szop i domostw poszukując takiego, który mógłby nadawać się na tymczasowe schronienie dla niego i jego biednego szczurka.
 
uday jest offline