Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2013, 12:21   #22
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Silverwolf poczuł niespodziewanie wyrzuty sumienia. "Co by było gdybyśmy zamiast trupów trafili na potężnego nieumarłego, albo coś jeszcze gorszego. Naraziłem całą grupę. Nie tak powinien zachować się gwardzista miasta Haven"

Trup jak to trup, wisiał sobie i dyndał. Trupy nie przerażały barbarzyńcy. Nie odczuwał żadnych emocji z nimi związanych. Emocje odczuwał zasadniczo prawie wyłącznie w walce a te trupy były zupełnie niegroźne.

Usłyszał pytanie Argaena i jego wzburzony głos.
- Kto to zrobił? -powtórzył- zapewne jakieś humanoidy, najprawdopodobniej ludzie. Teraz to nie ma już żadnego znaczenia. Ich losu to już nie zmieni.

Spuścił głowę i się zamyślił.
- A tak w ogóle to wybaczcie moje zachowanie. Wparowałem do tej wioski jak młodzik nie bacząc na niebezpieczeństwo. Mogło to się skończyć dla nas bardzo źle. Obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.

Na koniec dodał jeszcze.

- Jestem za tym, żeby znaleźć jakąś w miarę czystą chatę i tu przenocować. Trupy nie zrobią nam same z siebie nic złego. Wystawimy warty i jakoś przetrwamy do rana. Może nasz czarodziej wspomoże nas jakimś magicznym alarmem. Co wy na to?
 
Ulli jest offline