Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2013, 16:12   #517
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
no, po wielu perypetiach w końcu napisałem posta. Miałem troszkę trudną sytuacje w domu ale mam nadzieje że wyszedł dobrze ? Dałem ścianę tekstu bo bardzo mi zależało żeby ten post dopieścić, w końcu to pewnie ostatni a na pewno najważniejszy

Kolorki mogę w razie czego zmienić, chciałem ich użyć żeby dodatkowo podkreślić relacje Chada z bliskimi zaginione z matką nieco lepsze z bratem

Po za tym to chyba ostatnia okazja żeby wcisnąć te wizje które już wcześniej wymyśliłem i dać nieco tła dla postaci

Imiona tybetańskie wziąłem stąd Znaczenie imion tybetańskich co do religij możliwe że pomieszałem buddyzm tybetański z Shinto ale nie dałem rady na szybko znaleźć prostego wytłumaczenia życia po śmierci :P zresztą Lee nie uważał na lekcjach w świątyni więc mogło mu się coś pomerdać
 
Brilchan jest offline