Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2013, 22:56   #40
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
Rosły Relhad siedział w miejscu, które w tym momencie nazywał swoim domem. Siedział tam sam jak codziennie. Podróżował po świecie i łapał każdą pracę jaką tylko mógł aby przeżyć. Zazwyczaj płacono mu jadłem i miejscem do spania lecz czasem trafiło się, że zapłacili trochę więcej. Jak zawsze w samotności pogrywał na harmonijce a przynajmniej próbował a jak mu się to znudziło to grał w kości. Takie życie było trudne jednak mógł się cieszyć, że jeszcze to życie ma.

Thondas był szkutnikiem, jednak nie odniósł żadnych zdumiewających sukcesów w życiu. Żył z dnia na dzień, jaką pracę dostał tak się najadł. Bywały dni kiedy nie miał pracy więc musiał sobie zorganizować jedzenie w inny sposób, zazwyczaj łowił ryby.

Z chwili zadumy nad minionym dniem wyprowadziła go młoda Ofelia. Poprosiła go aby poszedł z nią do sołtysa.

Sołtys nie czekając na nic od razu zapytał się Relhada czy pomoże w walce z nieumarłymi. To pytanie sprawiło, że w głowie Thondasa pojawiło się wiele scen związanych z heroiczną walką. Humor brodatego mężczyzny od razu się poprawił. Jednak zachował on jasność umysłu i odpowiedział niskim basowym głosem:
- Pomogę, jednak chciałbym znać szczegóły, przede wszystkim. Witam, jestem Thondas, pochodzę z północy. Jeśli mamy razem walczyć chciałbym wiedzieć kto jest po mojej stronie i znać wszystkie szczegóły dotyczące zadania.
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline