Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2013, 21:41   #8
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Baird - Michael Baird "Pretorian"

Słysząc zbliżające się maszyny muszę podjąć decyzje. ''Nie można zostać w tym miejscu. Wybranie pola to głupota, ka-emy wystrzelają nas jak kaczki. Idąc drogą do miasta też będziemy osłonięci, najlepszym wyjściem będzie uciec do lasu i schować się między drzewami.''
- Do lasu! - Wydaje rozkaz i pokazu ludziom żeby biegli.
''Jeśli znam rosyjskie maszyny to ich pancerz jest za gruby, możemy się tylko schować i przeczekać.
Po tym jak oddział wbiegł do lasu każdy wiedział co robić. Sam schowałem się, pod starym, spróchniałym drzewem.

Śmigłowce przeleciały kilkanaście metrów nad koronami drzew ale nie zawróciły, poleciały dalej do Mińska. ''Świetnie. W mieście czekać może na nas armia.''
Gdy huk śmigłowców oddalił się już na tyle że został tylko ledwo słyszalnym szumem wyczołgałem się z pod drzewa i zebrałem ludzi.
- Wszyscy są? - Zapytałem i przeliczyłem ludzi.
- Radio połącz się z centralą na szyfrowanej transmisji i powiedz im że jeden orzeł leży. Wspomnij o ruskich ptakach i zapytaj o lokacje Borodina. Zdjęcia z satelity, raport agenta cokolwiek. Nie chcę tam wchodzić w ciemno.
Zebrałem ludzi i i ruszyliśmy w stronę drogi.
- Idziemy w dwóch kolumnach. Formacja Hammer. Hawk i ja bierzemy czujkę. Wolf i Hrabina osłaniacie tyły.
Idąc leśną droga razem z John'em obserujemy przód przy okazji miałem okazje posłuchać jego zdania na temat misji. W końcu gdy oddaliliśmy się na jakieś 20 metrów od reszty zespołu zapytałem.
- Jakie opinie poruczniku?
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Nasty : 02-07-2013 o 15:34.
Baird jest offline