Wątek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2013, 15:34   #249
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Obejrzałem ostatnio parę względnie świeżych produkcji, więc dzielę się radością, jak nakazują czekoladki Merci czy inne Kinder Bueno.

"Olimp w ogniu"/"Olympus has fallen" - Wiedziałem, że biorę się za patetyczny klon "Szklanej Pułapki". Tym razem samotny paladyn jest schwytany w Białym Domu i musi uwolnić prezydenta, który jest przetrzymywany przez północnokoreańskich terrorystów. Są noże, pistolety, strzelaniny, serowe teksty, których nie powtórzyłbym na trzeźwo, a flaga USA łopoce dumnie w co drugiej klatce. Zatem jeśli ktoś ma w planach raczej kawalerski wieczór z sześciopakiem i czipsami, zamiast randki przy zapachowych świecach z Rossmanna to można popatrzeć z pobłażaniem na potyczki w Oval Office.

"Drugie Oblicze"/"A Place Beyond The Pines" - Dramat, ale nie taki zaraz melo. Są trzy splecione segmenty, jest Ryan Gosling jako niedobry motocyklista, więc dziewczynki mogą się spocić, a w ogóle to szkoda spacji i literek. Dobry film po prostu. Choć początek sugerować mógłby inny przebieg akcji, to warto przeczekać spadek prędkości w środkowej części, bo nie ma lipy.

"Do szpiku kości"/"Winter's Bone" - To już trzy lata właściwie od 2010, ale niech będzie. Łamać zasady, oto życie!

Rednecki we flanelach, cuchnąca, zapyziała prowincja (Montana czy inna Minnesota) i dzielna dziewczyna, która musi odnaleźć tatę, bo zbójnik zastawił w ramach kaucji chałupę, w której bohaterka mieszka z rodzeństwem i zniknął. Dramat taki, wiecie. Akcji nie ma. To taka nuda wysokiej jakości, a zatem spoko.

P.S. Przypomniał mi czasy, gdy biedni ludzie chodzili w bluzach Kelly Family. Brrr!


A dalej mi się nie chce już.
 
Panicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem