Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2007, 01:12   #34
Dakkon
 
Reputacja: 1 Dakkon ma wyłączoną reputację
Wzrok Aldrica powędrował w dół smukłej szyi dziewczyny wprost na jej piersi, przyjrzał się dokladnie, zerknął jeszcze na jej twarz i wlepił spojrzenie w Ethela, obserwując każdy jego ruch.

[user=3791]Nie spuszczając wzroku z elfa wyszeptał do niej: Lorinale, jesteś inteligentną czarodziejką, więc podejrzewam, że zauważyłaś to już, nie wydaje ci się, że nasz zleceniodawca za dużo mówił o zapłacie a szczególnie, że za każdego z nas który zginie, reszta dostanie jego działke... tak jakby chciał nas sprowokowac do wybicia siebie nawzajem po zadaniu, miało by to sens, po co płacic jak się powybijamy a tych dwoje czy jeden którzy zostaną, wyeliminuje bez problemu, wiesz mi zależy tylko na tych 200 koronach i całym tyłku, jak dla mnie to aż nadto, proponuje trzymac się razem, hmm ten Rudgar jest na tyle naiwny, że nie stanowi zagrożenia, wręcz przeciwnie wygląda mi na takiego co nadstawił by karku za "przyjaciół" jego też mogli byśmy uświadomic o korzyściach z sojuszu, martwią mnie tylko ci dwaj, nekromanta i krasnolud wojownik, nie wiadomo co im do łbów może strzelic... zastanów sie nad tym... słońce[/user]
 
__________________
"Z zawodu jestem rzeźnikiem, ale bycie poszukiwaczem przygód niewiele się od tego różni. Poprostu mięso, które teraz siekam tasakiem, trochę mocniej wierzga"
Dakkon jest offline