Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2007, 01:24   #35
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
[user=3770]Czarodziejka tylko chwilę zastanowiła się nad odpowiedzią, po czym udając, że poprawia włosy szepnęła: Ów Rudgar jest zbyt prostolinijny, aby wziąć udział w spisku naszym lub tamtych. jesli zaś dojdzie do poróznienia powołajmy się na Sigmara -pójdzie wówczas w ogień. Mi szczególnie nie podoba się elf i nekromanta. Oni mają jeszcze jakieś plany... Najlepiej wpasować ich w sam środek wydarzeń, będziemy widzieć czy działają wedle planu, czy... lepiej abyśmy ratowali skórę. [/user]
Lorinale chrząknęła znacząco, odsuwając się przy tym zdecydowanie od Aldrica, który widać musiał szepnąć jej jakieś sprośne słówko.
- Miksturę jestem w stanie sporządzić, będę musiała złożyć wizytę miejscowemu aptekarzowi, jednakże moje czary zdecydowanie nie są suptelne. Chyba że za takowe ma się kulę ognia rzuconą.
Kobieta uśmiechnęła się radośnie na jakieś wspomnienie.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline