Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2013, 00:15   #101
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Mnie coś error wyszedł. więc dokończę myśl tu. potrzeba kogoś to zna się na kamieniarstwie, górnictwie lub alchemii, górnik/kamieniarz musi sprawdzić skały w jaskini. alchemik tez nie przyda. Nie znam się na alchemii (to do komentarza na gdocu) ale rzemiosło (rusznikarstwo) daje mi wiedzę jak stworzyć proch czy kule. By stworzyć proch potrzebuje wapno ze skał wapiennych (po przeróbce chemika), wegiel, siarka i węgiel drzewny (drewno). Kurde już się gubię co chce zrobić i co potrzeba. Ale mając te składniki zrobię naszym KHAZADZKIM KOMMANDO granaty do walki z orkami. Jeśli ktoś zna się na jednej z rzeczy które wspomniałem to niech gna na dokument i pisze że się tym chwali na naradzie albo będzie dupa bo jest na tylko niecałe 20 do obrony.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline