Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2007, 12:59   #12
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Cichy pomruk silnikow zmagał się ...
Niski dotad dźwięk zmieniał się w coraz wyższe tonacje ...
Po ok. 10 minutach wszycy w kabinie odczuli lekki wstrząs ...
Wszysko zaczeło mocno drgac ...

Paymounth

Gruby osobik spojrzał na Paymountha z przepraszajacym usmiechac , starajac się (z małym skutkiem) udeostepnic mu wiecej miejsca ... Niezgrabne ruchy sasiada wyzwoliły w atmosfere kabiny jeszcze bardziej
Intensywny zapach potu ...
- Naturalnie ... naturalnie – powtarzał gruby starajac się przesunac ...
Obtarł chusteczką czoło ... mimochodem spojrząles na przepoconą chusteczke ...
Na kazdym z jej rogow wychawtowane było znane logo korporacji Weyland ..


Idaho

Dziweczyna zdawał się nie zwracac na Idacho uwagi ... dopiero gdy odgłos silnikow zaczał narastac , zamkneła komuter niby do siebie niby do ciebie powiedział ...
„Statystycznie wypadki podczas transportow wojskowych zdarzaja się raz na 120 000 startow ... , Statki transportowe typu C-250 ulegaja awariom najczesciej ze wszytkich uzywanych w USCMC maszyn transportowych ... „ . Mowiac to nie patrzyła na indianina ... jej głos był beznamietny niczym głos SI ...


Dalton

Człowiek w kurtce Uniwerystetu Minesota spojrzał an ciebie zaskoczony
- Stary , skad wiesz ? ... – Nie krył zdziwienia ... – Wiesz ... dałem noge .. nuda i kucie tych głupot ...Zaczął mowic szybko , nie dajac czasu na reakcje ... – Wiesz stary .. w zasadzie to nawet miałem niezłe wyniki ... Grałem w basebol ... laski ciagneły do mnie stadami – nieprzerywajac mowic mrugnał porozumiewawczo okiem – ogólnie , wiesz stary ., stypedium , kasa , samochody
... wszystko mam .. Ale cos trzba zrobic dla kraju , tak sobie pomyslałem kiedys , wiesz stary , na kazdego przychodzi taki czas ze chce ...-
ilosc słow które wypowaiadał była imponujaca ... jedno twoje zdanie wyzwoliło w twoim sasiedzie cała lawine słow ... niektorzy tak reaguja na stres – Wiesz stary ... bo niby co , skoncze szkołe , zatrudni się do jakiejs korporacji ... i co ... wiesz stary ... konsumpcjonizm ... Nie nie ,stary to nie dla mnie ... ja jestem patryiotą , rozumiesz co amm na mysli stary ... Pozatym gwiazdy ... wlaka , granaty i takie tam ... wiesz stary ... to jest cos dla prawdziwego faceta ... – Dopiero szarpniecie statkiem i zbyt głosny huk zatrzyały jego słowotok ....


Simonow

Murzyn obok którego usiadałas nic nie mowił ... wydawało się ze jest niemal sztywny ...
Dopiero gdy Statek ruszył ... poczułas jak na swojej dłoni zaciskajaca się dłon ...
Sasiad jawyrazniej czuł się pewniej gdzy czuł ze ktos jest obok niego ... a dłon sama powedrowała szukac jakiegos „wsparcia „ ...




Huk narastał ...
Szarpniecie było tylko preludium do wsztrząów , targniec i podskokow ...
Po chwili poczułiscie szybko wzrastajace przyspieszenie . Przywyczajeni do łagodnych startow maszyn cywilnych ... czuliście jak powietrza z waszych płoc jest wyciskane przez stale zwiekszajacy się ciezar ...
Mijały kolejne długie sekundy ... Huk silnikow stał się nie do zniesienia ...
Nagle wszystko mineło ... przyspieszenie zdaieło z waszych piersi sowj cieżar ... odgłos silnikow stał się cichszy ...


Na ekranie pojawiła się młoda , atrakcyjna kobieta w mundurze USCMC ..

Statek Transportowy USS Serenity własnie oderał się od ziemi ...
Dokowanie do stacji kosmicznej EARTH 4 planowane jest za około połtorej godziny ....
Toalety zjaduja się na koncu kazdej kabiny , prosimy jednak unikac rozpinania pasow oraz wstawania z miejsc .
Zaloga USS Seenity zyczy przyjemnego lotu ...
 
denis jest offline