Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2013, 15:01   #255
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
A ja pozwolę sobie skomentować tytuły, które opisała Sayane

Blood Lad - - rzeczywiście najlepiej zapowiadający się tytuł tego lata, a to znaczy, że poziom po ostatnim sezonie mocno spadł. Pomysł jest w porządku, ale wskaźnik humoru ze "śmieszne" może przeskoczyć na "żenujące". Tego się przynajmniej obawiam.

Co do Kamisama no Inai Nichiyoubi to bym jeszcze nie przekreślał tego tytułu. Trudno go oceniać po pierwszym odcinku. Nie był tak dobry jak się spodziewałem, jednak tragedii nie było. Wykonanie nie jest może najlepsze, ale za to fabuła może się okazać głównym atutem tej serii. Albo będzie przysłowiowym gwoździem do trumny

Makai Ouji: Devils and Realist - gejostwem zalatuję czego w anime nie znoszę. Wiem, że dla niektórych może być plusem. Dla mnie jednak tytuł jest spalony.




Dodam jeden ciekawy tytuł: Inu to Hasami wa Tsukaiyou. Główny bohater uwielbia czytać, a w zasadzie można powiedzieć, że jest fanatykiem czytania. Ma oczywiście swoją ulubioną autorkę. Kiedy już miał ją spotkać na żywo to zostaję zabity... tak na śmierć Jego dusza zamiast iść do nieba, zostaję uwięziona w ciele psa, którego przygarnia główna bohaterka czyli autorka książek. Na razie seria na plus
 
mataichi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem